Våre ansatte - vår kompetanse

Hos oss møter du interiørkonsulenter med lang erfaring og et stort engasjement for jobben! Vi hjelper deg gjerne med å finne det rette møbelet, og gjerne også med selve møbleringsplanen. Våre faste montører hjelper til med levering og montering om ønskelig.


Nina Bjørlo Interiørkonsulent. Nina@berlebergen.no

Nina Bjørlo

Interiørkonsulent.

Nina@berlebergen.no

Siw Hodnekvam Interiørkonsulent/ Kreativ Leder Siw@berlebergen.no

Siw Hodnekvam

Interiørkonsulent/ Kreativ Leder

Siw@berlebergen.no

Sølvi Hugøy Interiørkonsulent Solvi@berlebergen.no

Sølvi Hugøy

Interiørkonsulent

Solvi@berlebergen.no

Marianne Oppedal Interiørkonsulent Marianne@berlebergen.no

Marianne Oppedal

Interiørkonsulent

Marianne@berlebergen.no

Yvonne Blydt Paulsen Interiørkonsulent. Info@berlebergen.no

Yvonne Blydt Paulsen

Interiørkonsulent.

Info@berlebergen.no

Finn Erik Arnesen Altmuligmann Finn.erik@berlebergen.no

Finn Erik Arnesen

Altmuligmann

Finn.erik@berlebergen.no

Marit Solberg Hansen Interiørkonsulent Marit@berlebergen.no

Marit Solberg Hansen

Interiørkonsulent

Marit@berlebergen.no

Dariusz Mazurek Montør Info@berlebergen.no

Dariusz Mazurek

Montør

Info@berlebergen.no

Anne Cathrine Sundt Interiørkonsulent Ac@berlebergen.no

Anne Cathrine Sundt

Interiørkonsulent

Ac@berlebergen.no

Christine Akerø Ekstrahjelp Info@berlebergen.no

Christine Akerø

Ekstrahjelp

Info@berlebergen.no

Jens Christian Berle Daglig leder Berle@berlebergen.no

Jens Christian Berle

Daglig leder

Berle@berlebergen.no

Kristine Haukeland Ekstrahjelp Info@berlebergen.no

Kristine Haukeland

Ekstrahjelp

Info@berlebergen.no


Kontakt oss

Ønsker du å komme i kontakt med oss er du velkommen til å ringe oss på telefon 55109500.Under finner du besøksadresse samt kontaktskjema.

Berle Møbler & Interiør
Wernerholmsvei 33
5232 Paradis

 

 

Åpningstider:

Hverdager: 10.00 - 18.00

Torsdag: 10.00 - 19.00

Lørdag: 10.00 - 16.00