Våre ansatte - vår kompetanse

Hos oss møter du interiørkonsulenter med lang erfaring og et stort engasjement for jobben! Vi hjelper deg gjerne med å finne det rette møbelet, og gjerne også med selve møbleringsplanen. Våre faste montører hjelper til med levering og montering om ønskelig.


 Nina Bjørlo  Interiørkonsulent  Nina@berlebergen.no

Nina Bjørlo

Interiørkonsulent

Nina@berlebergen.no

 Siw Hodnekvam  Interiørkonsulent/ Kreativ Leder  Siw@berlebergen.no

Siw Hodnekvam

Interiørkonsulent/ Kreativ Leder

Siw@berlebergen.no

 Sølvi Hugøy  Interiørkonsulent  Solvi@berlebergen.no

Sølvi Hugøy

Interiørkonsulent

Solvi@berlebergen.no

 Marianne Oppedal  Interiørkonsulent  Marianne@berlebergen.no

Marianne Oppedal

Interiørkonsulent

Marianne@berlebergen.no

 Christine Akerø  Interiørkonsulent  Info@berlebergen.no

Christine Akerø

Interiørkonsulent

Info@berlebergen.no

 Finn Erik Arnesen  Altmuligmann  Finn.erik@berlebergen.no

Finn Erik Arnesen

Altmuligmann

Finn.erik@berlebergen.no

 Marit Solberg Hansen  Interiørkonsulent  Marit@berlebergen.no

Marit Solberg Hansen

Interiørkonsulent

Marit@berlebergen.no

 Åshild Selstad  Interiørkonsulent  Aashild@berlebergen.no

Åshild Selstad

Interiørkonsulent

Aashild@berlebergen.no

 Kristine Haukeland  Ekstrahjelp  Info@berlebergen.no

Kristine Haukeland

Ekstrahjelp

Info@berlebergen.no

 Jens Christian Berle  Daglig leder  Berle@berlebergen.no

Jens Christian Berle

Daglig leder

Berle@berlebergen.no


 

 

 

 fKontakt oss

Ønsker du å komme i kontakt med oss er du velkommen til å ringe oss på telefon 55109500. Under finner du besøksadresse samt kontaktskjema.

Berle Møbler & Interiør
Wernerholmsvei 33
5232 Paradis

 

ÅPNINGSTIDER:

Hverdager: 10.00 - 18.00

Torsdag: 10.00 - 19.00

Lørdag: 10.00 - 16.00